Powoli zmienia się nasze podejście do najbliższego otoczenia. Zamiast czekać, aż inni zrobią coś za nas, coraz częściej bierzemy sprawy w swoje ręce. Doskonałym przykładem są działania sołtysa z Kołowa, pana Kazimierza Bejnarowicza, który wraz z mieszkańcami sołectwa sprawił, że mieszka się tam o wiele lepiej (pisaliśmy o tym tutaj).

Teraz czas na nas wszystkich. Ruszyły konsultacje społeczne dotyczące Strategii Rozwoju Gminy Stare Czarnowo na lata 2016-2025. Nasza gmina, przed opracowaniem strategii, chce poznać opinie mieszkańców. To od naszych sugestii zależeć będzie wizja i strategiczne kierunki rozwoju gminy w najbliższych latach. Aby tak się stało, musimy zadziałać razem. Im więcej ankiet otrzyma urząd, tym bardziej znaczący będzie nasz głos w tej sprawie.

Pod tym adresem znajduje się ankieta, którą możemy wypełnić online i wypowiedzieć się na temat naszej gminy. Zarówno jej atrakcyjności, turystyki, aktywności placówek kulturalno-społecznych, jak i  lokalnych liderów oraz wielu innych aspektów dotyczących funkcjonowania i dalszego rozwoju gminy Stare Czarnowo. Prócz tego ankietę można wydrukować i wypełnioną przekazać w ręce sołtysa lub zanieść bezpośrednio do Urzędu Gminy Stare Czarnowo (I p., pok. 13). Termin składania ankiet upływa 21 października 2015.

Zmieńmy się na lepsze!

Zmiany są w naszych rękachhttps://i1.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2015/10/DSC_0655.jpg?fit=1024%2C683https://i1.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2015/10/DSC_0655.jpg?resize=150%2C150NieTakieStareCzarnowoInformacje z gminyKazimierz Bejnarowicz,Kołowo,konsultacje społeczne,strategia rozwoju gminy stare czarnowo,urząd gminy stare czarnowo
Powoli zmienia się nasze podejście do najbliższego otoczenia. Zamiast czekać, aż inni zrobią coś za nas, coraz częściej bierzemy sprawy w swoje ręce. Doskonałym przykładem są działania sołtysa z Kołowa, pana Kazimierza Bejnarowicza, który wraz z mieszkańcami sołectwa sprawił, że mieszka się tam o wiele lepiej (pisaliśmy o tym tutaj). Teraz czas...