W gminie Stare Czarnowo rusza kolejna edycja zajęć dla seniorów 60+! Co czeka nas w tej edycji?

Od października ruszają  zajęcia dla seniorów z gminy Stare Czarnowo, pozwalające rozwijać pasje, zainteresowania i kreatywnie spędzać czas wolny.

Co znajdziesz w programie?

Wyjazd do teatru

Spektakl „Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna” to sztuka wystawiana w Teatrze Polskim w Szczecinie, która zebrała szereg pozytywnych recenzji. Wyjazd zaplanowano na 21 września, początek spektaklu o godzinie 19:00.

Warsztaty

W świetlicach wiejskich w Kołbaczu i Starym Czarnowie przez całą jesień będą odbywać się warsztaty. Seniorzy nauczą się:

– wyplatania z wikliny,

– zdobienia przedmiotów metodą Decoupage.

Dokładne terminy warsztatów zostaną ustalone na spotkaniach z prowadzącymi zajęcia.

Co ważne – udział we wszystkich zaplanowanych zajęciach jest bezpłatny! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne jest zgłoszenie się. Zapisów do teatr oraz na warsztaty można dokonywać do dnia 19.09.2018 r. telefonicznie pod nr tel. 91 485 70 20. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt finansowany jest z budżetu Gminy Stare Czarnowo. W latach 2015-2017 zajęcia dla seniorów 60+ były finansowane z rządowego programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

Zajęcia dla seniorów 60+!https://i1.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2018/09/zajęcia-dla-aktywnych-seniorów.jpeg?fit=1024%2C575https://i1.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2018/09/zajęcia-dla-aktywnych-seniorów.jpeg?resize=150%2C150EwaWydarzenia60+,warsztaty,wyjazd do teatru,zajęcia artystyczne,zajęcia dla seniorów
W gminie Stare Czarnowo rusza kolejna edycja zajęć dla seniorów 60+! Co czeka nas w tej edycji? Od października ruszają  zajęcia dla seniorów z gminy Stare Czarnowo, pozwalające rozwijać pasje, zainteresowania i kreatywnie spędzać czas wolny. Co znajdziesz w programie? Wyjazd do teatru Spektakl „Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna” to sztuka...