Już w styczniu, wszystkie osoby zainteresowane aplikowaniem o dofinansowanie operacji w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz programu operacyjnego „Rybactwo i Morze” mogą wziąć udział w specjalnym szkoleniu online.

Szkolenia online – kiedy się odbywają

Każdy, kto chce aplikować o dofinansowanie w wyżej wskazanych programach, może skorzystać ze szkolenia online informującego, jak skutecznie można to zrobić.

Szkolenia odbędą się:

  1. w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) – zakres PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ – szkolenia online (do wyboru I lub II termin):
  • I termin – 5 stycznia 2022 r. (środa) godz. 11:00,
  • II termin – 10 stycznia 2022 r. (poniedziałek) godz. 11:00.
  1. w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze (PORiM) – zakres ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ – szkolenia online:
  • termin – 10 stycznia 2022 r. (poniedziałek) godz. 13:00.

Jak zgłosić się na szkolenie?

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu powinien zgłosić się mailowo na adres wir-lgd@wp.pl. W mailu należy określić rodzaj szkoleniu i termin. W tytule maila należy wpisać „udział w szkoleniu online”. Liczba miejsc jest ograniczona.

WIR - szkolenia onlinehttps://i0.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2021/12/pexels-jackson-david-2868441.jpg?fit=1024%2C682https://i0.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2021/12/pexels-jackson-david-2868441.jpg?resize=150%2C150EwaInformacje z gminyProgram Rozwoju Obszarów Wiejskich,szkolenie,WIR
Już w styczniu, wszystkie osoby zainteresowane aplikowaniem o dofinansowanie operacji w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz programu operacyjnego „Rybactwo i Morze” mogą wziąć udział w specjalnym szkoleniu online. Szkolenia online - kiedy się odbywają Każdy, kto chce aplikować o dofinansowanie w wyżej wskazanych programach, może skorzystać ze szkolenia online informującego,...