Dużymi krokami zbliża się turniej piłki nożne o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Już 30 kwietnia w niedzielę o godzinie 9:00 na stadionie przy ul. Anny Jagiellonki w Kołbaczu odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie sportowe!

Kto zagra przeciwko Harnasiom z Kołbacza? Zapisy już trwają, można dołączyć do meczu do 28 kwietnia 2017 r. Zapisywać można się osobiście lub pod numerem telefonu 91 48 57 053 lub drogą mailową, pisząc pod adres: bbiegus@stareczarnowo.pl. Warto pamiętać o tym, że w tym roku pojawiają się spore zmiany w regulaminie. W meczu wziąć udział mogą jedynie osoby, które mieszkają lub pracują w naszej gminie.

Dla zespołów przewidziane zostały nagrody, a dla poszczególnych zawodników statuetki indywidualnych kategoriach, jak najlepszy zawodnik, strzelec, bramkarz i “objawienie turnieju”.

Impreza sportowa przewidziana jest dla całych rodzin, a na kibiców czekać będzie gorąca i smaczna grochówka. Serdecznie zapraszamy do spędzenie niedzielnego poranka w sportowej atmosferze!

https://i0.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2017/04/nie-takie-stare-czarnowo.jpg?fit=960%2C720https://i0.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2017/04/nie-takie-stare-czarnowo.jpg?resize=150%2C150EwaArtykułyBez kategoriiInformacje z gminyWydarzeniagmina Stare Czarnowo,kołbacz,piłka nożna,rozrywka,stare czarnowo
Dużymi krokami zbliża się turniej piłki nożne o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Już 30 kwietnia w niedzielę o godzinie 9:00 na stadionie przy ul. Anny Jagiellonki w Kołbaczu odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie sportowe! Kto zagra przeciwko Harnasiom z Kołbacza? Zapisy już trwają, można dołączyć do meczu do...