Trwa nabór do konkursu Staroczarnowskie specjały, organizowanego podczas Święta Plonów. Gdzie można się zgłaszać i jak będzie wyglądać wydarzenie?

Konkurs dla kucharzy

Wszystkich, którzy mają smykałkę do gotowania i znają lub chcą poznać lokalną kuchnię, zachęcamy do prezentacji ulubionych staroczarnowskich specjałów. Spośród wszystkich potraw, jury wybierze najlepsze w kategoriach:

  • regionalność,
  • smak,
  • sposób podania,
  • łatwość w przyrządzeniu.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Każdy mieszkaniec lub grupa osób z terenu gminy Stare Czarnowo, niezależnie od wieku.

Jak się zgłaszać?

Wystarczy dostarczyć kartę zgłoszeniową do Urzędu Gminy Stare Czarnowo do pokoju nr 25. Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 29 sierpnia.

Kiedy zostaną wyłonieni zwycięzcy?

Finał konkursu odbędzie się jak co roku 31 sierpnia, podczas dożynek w Żelesławcu o godzinie 17.30.

Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Staroczarnowskie specjałyhttps://i2.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2019/08/Staroczarnowskie-specjały.jpg?fit=1024%2C683https://i2.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2019/08/Staroczarnowskie-specjały.jpg?resize=150%2C150EwaWydarzeniadożynki,Staroczarnowskie Specjały,Święto Plonów 2019,Żelesławiec,Żelewo dożynki
Trwa nabór do konkursu Staroczarnowskie specjały, organizowanego podczas Święta Plonów. Gdzie można się zgłaszać i jak będzie wyglądać wydarzenie? Konkurs dla kucharzy Wszystkich, którzy mają smykałkę do gotowania i znają lub chcą poznać lokalną kuchnię, zachęcamy do prezentacji ulubionych staroczarnowskich specjałów. Spośród wszystkich potraw, jury wybierze najlepsze w kategoriach: regionalność, smak, ...