Żelewska świetlica, miejsce spotkań mieszkańców wsi, doczekała się remontu. Jak przebiega i jakie są jego koszta?

Jak wygląda remont świetlicy w Żelewie?

Na dzień dzisiejszy wykonano konserwację drewnianej podłogi na powierzchni ponad 100 m2. Najpierw zdemontowano zniszczone biegiem czasu deski i zutylizowano papę. Wymieniono uszkodzone i nienadające się do ponownego wykorzystania legary. Następnie naprawiono powstałe z biegiem czasu ubytki w posadzce i poprawiono jej wygląd oraz wykonano solidną izolację termiczną. Nowa podłoga drewniana została wycyklinowana, zaimpregnowana, wypolerowana oraz polakierowana i jest już gotowa na przyjęcie pierwszych gości.

Dalsze plany remontowe obejmują odmalowanie ścian, położenie kafelek i zamontowanie zlewów w kuchni oraz zakup i montaż nowych mebli.

Modernizacja samej podłogi wyniosła 22 tys. zł. Ściany żelewskiej świetlicy zostaną pomalowane przez pracowników gospodarczych Urzędu Gminy. Natomiast koszt remontu kuchni i zakupu nowych mebli będzie pokryty ze środków funduszu sołeckiego.

Remont świetlicy w Żelewiehttps://i0.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2018/04/Remont-świetlicy-w-Żelewie.jpeg?fit=940%2C631https://i0.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2018/04/Remont-świetlicy-w-Żelewie.jpeg?resize=150%2C150EwaInformacje z gminygmina Stare Czarnowo,świetlica,Żelewo
Żelewska świetlica, miejsce spotkań mieszkańców wsi, doczekała się remontu. Jak przebiega i jakie są jego koszta? Jak wygląda remont świetlicy w Żelewie? Na dzień dzisiejszy wykonano konserwację drewnianej podłogi na powierzchni ponad 100 m2. Najpierw zdemontowano zniszczone biegiem czasu deski i zutylizowano papę. Wymieniono uszkodzone i nienadające się do ponownego wykorzystania...