Plac rekreacyjny przy kompleksie boisk orlik został zmodernizowany. W następnym sezonie będzie można organizować tam spotkania na świeżym powietrzu.

Efektem prac modernizacyjnych jest nowy, utwardzony teren z miejscami do siedzenia pod osłoną wiaty i organizowania imprez plenerowych. Plac rekreacyjny został również wzbogacony o nowoczesną instalację elektryczną, oświetlenie wiaty oraz słup oświetleniowy, który stanie w przyszłym roku.

Dofinansowanie w wysokości 10 tys. zł. na modernizację placu pozyskano z marszałkowskiego konkursu „Granty Sołeckie”. Łączny koszt przedsięwzięcia to ponad 23 tys. zł. Dodatkowe 13 tys. zł ze środków funduszu sołeckiego Starego Czarnowa wyniosło finansowanie oświetlenia wiaty.

Plac rekreacyjny w Starym Czarnowiehttps://i1.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2020/12/eunice-stahl-748b16lZRHk-unsplash.jpg?fit=1024%2C683https://i1.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2020/12/eunice-stahl-748b16lZRHk-unsplash.jpg?resize=150%2C150EwaInformacje z gminystare czarnowo
Plac rekreacyjny przy kompleksie boisk orlik został zmodernizowany. W następnym sezonie będzie można organizować tam spotkania na świeżym powietrzu. Efektem prac modernizacyjnych jest nowy, utwardzony teren z miejscami do siedzenia pod osłoną wiaty i organizowania imprez plenerowych. Plac rekreacyjny został również wzbogacony o nowoczesną instalację elektryczną, oświetlenie wiaty oraz słup...