Po długiej przerwie związanej z pandemią koronawirusa, dziś ponownie otwarty został Urząd Gminy Stare Czarnowo – bez konieczności umawiania się na indywidualne spotkania.

Dawny porządek obsługi

Poprawiająca się sytuacja pandemiczna w kraju, umożliwia przywrócenie normalnej obsługi interesantów. Nie jest już konieczne umawianie się na indywidualne spotkanie z urzędnikiem. Można odwiedzić Urząd i załatwić swoją sprawę. Kasa w Urzędzie również zostaje otwarta. 

Nadal można jednak załatwiać swoje sprawy przez system ePUAP czy pocztę elektroniczną. 

Przypominamy, że Urząd Gminy Stare Czarnowo jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30.

Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa

Osoby odwiedzające urząd, nadal obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa. Każdy jest zobowiązany do dezynfekcji rąk po wejściu na teren urzędu oraz zakrycia nosa i ust.

Otwarcie Urzędu Gminy Stare Czarnowo https://i0.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2021/05/pexels-pixabay-273238.jpg?fit=1024%2C683https://i0.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2021/05/pexels-pixabay-273238.jpg?resize=150%2C150EwaInformacje z gminypandemia,urząd gminy stare czarnowo
Po długiej przerwie związanej z pandemią koronawirusa, dziś ponownie otwarty został Urząd Gminy Stare Czarnowo - bez konieczności umawiania się na indywidualne spotkania. Dawny porządek obsługi Poprawiająca się sytuacja pandemiczna w kraju, umożliwia przywrócenie normalnej obsługi interesantów. Nie jest już konieczne umawianie się na indywidualne spotkanie z urzędnikiem. Można odwiedzić Urząd...