Pokój w nowoczesnym apartamentowcu albo w wiejskiej chacie, igloo a nawet zamek. W takich miejscach możemy zamieszkać, dzięki portalowi Airbnb. Portal został założony przez trzech pomysłowych, młodych przedsiębiorców w 2008 roku w San Fransisco. Cierpiąc na brak funduszy na utrzymanie wpadli na pomysł, aby do jednego z pokoi swojego lokum wstawić trzy materace i proponować tanie noclegi dla przyjezdnych okraszone wyjątkową gościnnością. Sformułowanie „bed and breakfast” oznacza w języku angielskim nocleg ze śniadaniem. Ten pomysł szybko rozwinął się w ideę portalu, który zrzesza ludzi chętnych do podzielenia się swoją przestrzenią z gośćmi z całego świata.

Dziś Airbnb to ogromna społeczność gości i gospodarzy, pozwalająca nam odkrywać unikalne miejsca na całym świecie przez Internet. Możemy wynająć zarówno tani pokój na przedmieściach Krakowa czy Paryża, zamek albo willę. Każdy z gospodarzy ma swój profil, dzięki czemu nie tylko znajdujemy odpowiadający nam nocleg, ale mamy też okazję poznać nowych ludzi, którzy pomogą odnaleźć się nam w nowym miejscu.

Dzięki portalowi Airbnb 34 tysiące miast i 190 państw stoi przed nami otworem, a jeśli posiadamy nieco wolnej przestrzeni w naszym domu, jesteśmy otwarci i gościnni, możemy przyłączyć się do społeczności z ofertą noclegu. Każdy zadowolony gość zostawi po sobie opinię na nasz temat, co przyciągnie kolejnych chętnych. To łatwy sposób, aby trafić to wielomilionowej publiczności i czerpać korzyści finansowe.

W gminie Stare Czarnowo nie ma jeszcze żadnej oferty dla podróżników, więc może czas to zmienić?

Więcej informacji na stronie Airbnb.

Nowy wymiar podróżowaniahttps://i1.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2015/07/chatka.jpg?fit=800%2C600https://i1.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2015/07/chatka.jpg?resize=150%2C150NieTakieStareCzarnowoArtykułyPiękne Miejscaairbnb,noclegi,piękne miejsca,podróże,portal społecznościowy,praca,tanie noclegi
Pokój w nowoczesnym apartamentowcu albo w wiejskiej chacie, igloo a nawet zamek. W takich miejscach możemy zamieszkać, dzięki portalowi Airbnb. Portal został założony przez trzech pomysłowych, młodych przedsiębiorców w 2008 roku w San Fransisco. Cierpiąc na brak funduszy na utrzymanie wpadli na pomysł, aby do jednego z pokoi swojego...