Autobusy w gminie Stare Czarnowo wróciły na swoje stałe trasy. Transport publiczny został przywrócony 3 września i bezpłatnie dowozi dzieci do szkół oraz przedszkoli. Rozkład jazdy jest podporządkowany rozkładowi zajęć lekcyjnych i obowiązuje wyłącznie w dniach szkolnych.

Z autobusów w gminie Stare Czarnowo mogą korzystać nie tylko najmłodsi. Wszyscy mieszkańcy mogą się nimi przemieszczać, po zakupie biletu. Przejazd z dowolnego miejsca w gminie kosztuje 80 groszy.

Autobusy linii nr 4, 5, 12 i 13 kursują tylko w wyznaczone dni. Pozostałe jeżdżą codziennie.

Rozkład jazdy autobusów

Linia nr 1

  • Kołowo   6:50
  • Binowo ustronie   7:00
  • Binowo sklep   7:05
  • Binowo   7:07
  • Żelisławiec pole   7:12
  • Żelisławiec (ul. Okrężna)   7:15
  • Żelisławiec (ul. Niepodległości)   7:17
  • Kartno   7:21
  • Stare Czarnowo pole   7:29
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   7:31
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   7:36
  • Dębina   7:43
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   7:51

Linia nr 2

  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   6:50
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   6:55
  • Glinna   7:00
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   7:05
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   7:13
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   7:20
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   7:28
  • Żelewo   7:35
  • Żelewo ZWiK   7:40
  • Nieznań   7:43
  • Nieznań Rekowo   7:46
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   7:52

Linia nr 3

  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   6:50
  • Gliniec   7:00
  • Dobropole Gryfińskie   7:10
  • Komorówko   7:25
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   7:35
  • Sosnówko   7:45
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   7:55

Linia nr 4 (kursuje w poniedziałki, środy i piątki)

  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   13:00
  • Stare Czarnowo (Selfa)   13:08
  • Stare Czarnowo (Plac Kolejowy)   13:10
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   13:12
  • Stare Czarnowo (ul. Gryfińska)   13:14
  • Gliniec   13:22
  • Glinna   13:25
  • Kartno   13:30
  • Żelisławiec (ul. Niepodległości)   13:32
  • Żelisławiec (ul. Okrężna)   13:34
  • Dobropole Gryfińskie   13:48
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   13:54
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   14:01

Linia nr 5 (wtorki i czwartki)

  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   13:00
  • Stare Czarnowo (Selfa)   13:08
  • Stare Czarnowo (Plac Kolejowy)   13:10
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   13:12
  • Stare Czarnowo (ul. Gryfińska)   13:14
  • Gliniec   13:22
  • Glinna   13:25
  • Kartno   13:30
  • Żelisławiec (ul. Niepodległości)   13:32
  • Żelisławiec (ul. Okrężna)   13:34
  • Żelisławiec pole   13:36
  • Binowo   13:39
  • Binowo (sklep)   13:40
  • Kołowo   13:55
  • Dobropole Gryfińskie   14:05
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   14:10
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   14:17

Linia nr 6

  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   13:00
  • Dębina   13:10
  • Komorówko   13:15
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   13:40
  • Żelewo ZWiK   13:43
  • Żelewo   13:46
  • Nieznań   13:51
  • Nieznań Rekowo   13:52
  • Sosnówko   14:05
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   14:15

Linia nr 7

  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   13:40
  • Stare Czarnowo (Selfa)   13:48
  • Stare Czarnowo (Plac Kolejowy)   13:50
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   13:52
  • Stare Czarnowo (ul. Gryfińska)   13:54
  • Gliniec   14:02
  • Glinna   14:05
  • Kartno   14:10
  • Żelisławiec (ul. Niepodległości)   14:12
  • Żelisławiec (ul. Okrężna)   14:14
  • Żelisławiec pole   14:16
  • Binowo   14:20
  • Binowo sklep   14:21
  • Binowo ustronie   14:23
  • Kołowo   14:36
  • Dobropole Gryfińskie   14:45
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   14:51
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   14:58

Linia nr 8

  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   14:30
  • Dębina   14:40
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   14:50

Linia nr 9

  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   15:15
  • Dębina   15:25
  • Żelewo ZWiK   15:43
  • Żelewo   15:46
  • Nieznań   15:51
  • Nieznań Rekowo   15:52
  • Sosnówko   16:05
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   16:15

Linia nr 10

  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   15:15
  • Stare Czarnowo (Selfa)   15:23
  • Stare Czarnowo (Plac Kolejowy)   15:25
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   15:27
  • Stare Czarnowo (ul. Gryfińska)   15:29
  • Glinna   15:35
  • Dobropole Gryfińskie   15:45
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   15:55
  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   16:00

Linia nr 11

  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   15:15
  • Stare Czarnowo (Selfa)   15:23
  • Stare Czarnowo (Plac Kolejowy)   15:25
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   15:27
  • Stare Czarnowo (ul. Gryfińska)   15:29
  • Gliniec   15:37
  • Glinna   15:40
  • Kartno   15:45
  • Żelisławiec (ul. Niepodległości)   15:47
  • Żelisławiec (ul. Okrężna)   15:48
  • Żelisławiec pole   15:50
  • Binowo   15:55
  • Binowo sklep   15:56
  • Binowo ustronie   15:58
  • Kołowo   16:11

Linia nr 12 (wtorkowa)

  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   16:00
  • Dębina   16:10
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   16:18
  • Glinna   16:24
  • Kartno   16:30
  • Żelisławiec (ul. Okrężna)   16:32
  • Żelisławiec (ul. Niepodległości)   16:33
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   16:55

Linia nr 13 (czwartkowa)

  • Kołbacz szkoła (ul. Cystersów)   16:00
  • Dębina   16:10
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   16:18
  • Dobropole Gryfińskie   16:25
  • Glinna   16:35
  • Kartno   16:42
  • Żelisławiec (ul. Niepodległości)   16:44
  • Żelisławiec (ul. Okrężna)   16:45
  • Żelisławiec pole   16:47
  • Binowo   16:52
  • Stare Czarnowo (ul. Szczecińska)   17:12

Autobusy odjeżdżają – podobnie jak rok temu – z wyznaczonych, oznaczonych przystanków.

Nowy rozkład jazdy autobusówhttps://i2.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2019/09/Nowy-rozkład-jazdy-autobusów.jpeg?fit=1024%2C576https://i2.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2019/09/Nowy-rozkład-jazdy-autobusów.jpeg?resize=150%2C150EwaInformacje z gminyautobus,komunikacja,szkoła
Autobusy w gminie Stare Czarnowo wróciły na swoje stałe trasy. Transport publiczny został przywrócony 3 września i bezpłatnie dowozi dzieci do szkół oraz przedszkoli. Rozkład jazdy jest podporządkowany rozkładowi zajęć lekcyjnych i obowiązuje wyłącznie w dniach szkolnych. Z autobusów w gminie Stare Czarnowo mogą korzystać nie tylko najmłodsi. Wszyscy mieszkańcy...