W tym roku obchody Święta Niepodległości będą wyjątkowe. Wszystkie biegi niepodległości oraz imprezy towarzyszące zostały odwołane ze względów bezpieczeństwa.

To jednak nie znaczy, że obchodów Narodowego Święta Niepodległości nie będzie. Wciąż możemy się zjednoczyć i razem obchodzić ten wyjątkowy dzień. 

Biuro Programu „Niepodległa”, jak każdego roku, zaprasza mieszkańców do włączenia się w akcję „Niepodległa do hymnu”. 

  • W południe włącz transmisję Mazurka Dąbrowskiego i zaśpiewaj wspólnie z najbliższymi, czy domofonie.
  • Obejrzyj transmisję “Festiwalu Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu”.
  • Wywieś biało-czerwoną flagę.
  • Sprawdź, czy sąsiedzi nie potrzebują pomocy. Bądźmy sobie wsparciem w tym trudnym czasie. Pamiętaj o zachowaniu reżimu sanitarnego.
  • Zadzwoń do bliskich.

Zapraszamy do zgłaszania swoich wydarzeń biorących udział w akcji „Niepodległa do hymnu” na stronie  organizatora.

Pokażmy, że tworzymy wspólnotę nawet w warunkach pandemicznych!

“Niepodległa do hymnu!”https://i2.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2020/11/pexels-marcin-jozwiak-2406849.jpg?fit=1024%2C682https://i2.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2020/11/pexels-marcin-jozwiak-2406849.jpg?resize=150%2C150EwaWydarzenia
W tym roku obchody Święta Niepodległości będą wyjątkowe. Wszystkie biegi niepodległości oraz imprezy towarzyszące zostały odwołane ze względów bezpieczeństwa. To jednak nie znaczy, że obchodów Narodowego Święta Niepodległości nie będzie. Wciąż możemy się zjednoczyć i razem obchodzić ten wyjątkowy dzień.  Biuro Programu „Niepodległa”, jak każdego roku, zaprasza mieszkańców do włączenia się...