Coraz wyższe temperatury i słońce coraz odważniej wychylające się zza chmur skłaniają do aktywności, najlepiej na świeżym powietrzu. Marzymy więc o ciepłych krajach, nadmorskich klifach, czy strzelistych górskich szczytach. Patrzymy na odległy horyzont, często nawet nie wiedząc, jak wiele pięknych miejsc jest do odkrycia w naszym regionie. Dzisiaj rozpoczynamy przegląd najpiękniejszych miejsc i najciekawszych rozrywek w naszej okolicy.

Na koniec maja warto zaplanować partyjkę golfa. Nie jest to sport szczególnie popularny w Polsce, powszechnie kojarzy się go ze snobizmem, ale zapewniam, że golf może być świetną zabawą i wspaniałym sposobem na spędzenie czasu w otoczeniu pięknej przyrody. Poza tym nic tak nie łagodzi zszarganych nerwów jak uderzanie kijem w piłeczkę.

24 maja, na terenie Binowo Park Golf Club, po raz czwarty zostanie zorganizowany Ogólnopolski Dzień Golfa. Wydarzenie to stanowi doskonałą sposobność, aby rozpocząć swoją przygodę z tym sportem. Tego dnia możemy nieodpłatnie nauczyć się podstaw prawidłowego uderzania piłeczki golfowej, poćwiczyć dalekie i krótkie uderzenia, a to wszystko pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Do tego organizatorzy zapewniają konkursy, loterie i przede wszystkim spacer i odkrywanie tajemnic mistrzowskiego pola golfowego.

Jeśli nie macie jeszcze planów na weekend pod koniec maja, koniecznie wpiszcie sobie „partyjkę golfa” w kalendarz. Nawet jeśli to sport dla snobów, czasem warto nim zostać w imię świetnej zabawy. Ja takiej okazji nie przepuszczę.

Może partyjkę golfa?https://i1.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2015/05/golf_ball_stand_hd_widescreen_wallpapers.jpeg?fit=1024%2C640https://i1.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2015/05/golf_ball_stand_hd_widescreen_wallpapers.jpeg?resize=150%2C150NieTakieStareCzarnowoPiękne MiejscaWydarzeniaBinowo,Binowo Golf Park,golf,rozrywka
Coraz wyższe temperatury i słońce coraz odważniej wychylające się zza chmur skłaniają do aktywności, najlepiej na świeżym powietrzu. Marzymy więc o ciepłych krajach, nadmorskich klifach, czy strzelistych górskich szczytach. Patrzymy na odległy horyzont, często nawet nie wiedząc, jak wiele pięknych miejsc jest do odkrycia w naszym regionie. Dzisiaj rozpoczynamy...