Zakończył się drugi etap modernizacji skweru przy ulicy Bogusława i Warcisława w Kołbaczu.

Zaniedbany wcześniej skwer w Kołbaczu stał się dla mieszkańców nową przestrzenią do odpoczynku rekreacji. Prace w tym miejscu przeprowadzane były dwuetapowo.

W ramach pierwszego etapu wykonano prace rozbiórkowe, demontażowe oraz niwelację terenu. Na skwerze zasiano trawę, rośliny zielone oraz posadzono tulipanowiec, który mieszkańcy Kołbacza będą mogli przystrajać na święta Bożego Narodzenia. Plac oświetlono, wzbogacono o nowe ciągi piesze i zamontowano na nim ławkę.

Drugi etap modernizacji objął postawienie wiaty rekreacyjnej o powierzchni ponad 20 m2 oraz ławek. Na skwerze stworzono także centrum rekreacyjne, w którym znalazły się betonowe stoły do gry w ping-ponga, szachy, warcaby i chińczyka.

Koszt realizacji pierwszego etapu modernizacji to około 80 tys. zł, drugiego – ponad 36 tys. zł. Inwestycja została sfinansowana ze środków własnych budżetu gminy.

Zmodernizowany Skwer w Kołbaczu!https://i2.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2018/08/Modernizacja-skweru-w-Kołbaczu.jpeg?fit=1024%2C683https://i2.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2018/08/Modernizacja-skweru-w-Kołbaczu.jpeg?resize=150%2C150EwaInformacje z gminygmina Stare Czarnowo,inwestycje,kołbacz,miejsce odpoczynku,rekreacja,skwer
Zakończył się drugi etap modernizacji skweru przy ulicy Bogusława i Warcisława w Kołbaczu. Zaniedbany wcześniej skwer w Kołbaczu stał się dla mieszkańców nową przestrzenią do odpoczynku rekreacji. Prace w tym miejscu przeprowadzane były dwuetapowo. W ramach pierwszego etapu wykonano prace rozbiórkowe, demontażowe oraz niwelację terenu. Na skwerze zasiano trawę, rośliny zielone...