Jesteś pasjonatem fotografii? Znasz wszystkie skarby Starego Czarnowa i okolic? Weź udział w konkursie Legendy w obiektywie.

Konkurs jest organizowany przez stowarzyszenie WIR – „Wiejska Inicjatywa Rozwoju”.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do udziału zapraszamy wszystkich pełnoletnich mieszkańców gmin: Chociwel, Dobrzany, Dolice, Ińsko, Kobylanka, Marianowo, Stargard, Stara Dąbrowa, Suchań, Bielice, Kozielice, Pyrzyce, Warnice i Stare Czarnowo.

Co należy zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie, do dnia 30.09.2021 r. należy dostarczyć na adres siedziby Stowarzyszenia „WIR” jedną fotografię w formie cyfrowej, wykonaną w oparciu o regionalną legendę. Musi zostać wykonana na terenie jednej z gmin: Bielice, Chociwel, Dobrzany, Dolice, Ińsko, Kobylanka,Kozielice, Marianowo, Pyrzyce, Stargard, Stara Dąbrowa, Suchań,  Warnice, Stare Czarnowo.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Legendy w obiektywiehttps://i0.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2021/04/pexels-jessica-lewis-593324.jpg?fit=1024%2C682https://i0.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2021/04/pexels-jessica-lewis-593324.jpg?resize=150%2C150EwaInformacje z gminykonkurs fotograficzny,legendy,nagrody,stare czarnowo
Jesteś pasjonatem fotografii? Znasz wszystkie skarby Starego Czarnowa i okolic? Weź udział w konkursie Legendy w obiektywie. Konkurs jest organizowany przez stowarzyszenie WIR - „Wiejska Inicjatywa Rozwoju”. Kto może wziąć udział w konkursie? Do udziału zapraszamy wszystkich pełnoletnich mieszkańców gmin: Chociwel, Dobrzany, Dolice, Ińsko, Kobylanka, Marianowo, Stargard, Stara Dąbrowa, Suchań, Bielice, Kozielice,...