W tym roku to już druga edycja naszego gminnego konkursu organizowanego przez wójta. O co chodzi? O to, jak upiększyć naszą gminę wiosną i latem piękna roślinnością!

Cała gmina w kwiatach to konkurs, do którego udziału mogą zgłosić się wszyscy mieszkańcy gminy Stare Czarnowo. Do 31 maja można składać zgłoszenia w formie formularza i wysłanie go na adres Urzędu Gminy. Konkurs trwać będzie od 1 czerwca do 31 lipca. Liczy się wszystko – wrażenia estetyczne, dobór roślin, skomponowanie z otoczeniem, czy elementy ogrodowej architektury. Konkurs ma dwie kategorie:

  • najładniejszy balkon, taras, parapety zewnętrzne,
  • najładniejszy ogród i skwer.

Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone 26 sierpnia podczas Święta Plonów w Starym Czarnowie, a dla zwycięzców przewidziane są nagrody!

Kto chętny do wzięcia udziału? 🙂

Jeśli macie więcej pytań możecie zajrzeć na stronę gminy lub zasięgnąć informacji w Referacie Organizacyjnym, Spraw Obywatelskich, Promocji i Oświaty Urzędu Gminy Stare Czarnowo.

https://i2.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2017/04/flowers-366155_1920.jpg?fit=1024%2C678https://i2.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2017/04/flowers-366155_1920.jpg?resize=150%2C150EwaArtykułyInformacje z gminygmina Stare Czarnowo,urząd gminy stare czarnowo,wójt gminy
W tym roku to już druga edycja naszego gminnego konkursu organizowanego przez wójta. O co chodzi? O to, jak upiększyć naszą gminę wiosną i latem piękna roślinnością! Cała gmina w kwiatach to konkurs, do którego udziału mogą zgłosić się wszyscy mieszkańcy gminy Stare Czarnowo. Do 31 maja można składać zgłoszenia...