Nie każdy lubi Walentynki – jednak naszym zdaniem warto je obchodzić. Są okazją do sprawienia przyjemności najbliższej osobie – czemu z niej nie skorzystać? I choć do dnia Świętego Walentego jeszcze dwa tygodnie – trzeba zacząć planować już dziś! Przedstawiamy trzy pomysły, którymi możesz się zainspirować.

Zwiedzanie pięknych okolic

Czy wiesz, że gmina Stare Czarnowo znajduje się w wyjątkowo malowniczej okolicy? Jest położona w obrębie Puszczy Bukowej i Szczecińskiego Parku Krajobrazowego. Na powierzchni Parku wyodrębniono aż 6 rezerwatów przyrody! Znajduje się tam także najwyższe wzniesienie okolic Szczecina – Góra Bukowiec (148,4 m n.p.m). Na terenie naszej gminy zlokalizowane są także aż trzy jeziora –  jeziora: Glinna, Binowskie i Będgoszcz. Naprawdę warto przespacerować się po najbliższych okolicach – przyszło nam żyć w naprawdę malowniczym miejscu. A czy jest lepszy towarzysz długich wędrówek, niż druga połówka?

Wspólny wyjazd

Jeżeli macie ochotę na romantyczną kolację, dzień w SPA, kino czy teatr – Szczecin znajduje się w odległości pół godziny drogi samochodem. Bez problemu możecie zorganizować wypad i spędzić Walentynki, próbując nowych dań w restauracji czy oglądając wyczekiwany spektakl.

A może zaskoczysz swoją drugą połówkę oryginalną randką i zabierzesz ją na lasertag, do parku trampolin czy escape roomu? Tylko pamiętaj, że stoliki i bilety na różne atrakcje w Walentynki trzeba zarezerwować z jak największym wyprzedzeniem!

Spokojny wieczór w domu

Czasami najlepszym pomysłem na wspólny walentynkowy wieczór jest ugotowanie dobrej kolacji, obejrzenie filmu i pochrupanie ulubionych przekąsek – szczególnie, jeśli na co dzień nie macie dla siebie dużo czasu. Twoja druga połówka to też Twój najlepszy przyjaciel – a kiedy mieliście ostatnio chwilę czasu, by wspólnie pośmiać się z głupiej komedii albo trzymać za ręce na filmie grozy? Walentynki to doskonały pretekst do wygospodarowania dla siebie dodatkowych kilku godzin!

W walentynki nie liczą się drogie prezenty, dalekie wyjazdy czy wykwintne dania – a pamięć i chęć wspólnego spędzenia czasu. Czy masz już pomysł, którym w ten dzień zaskoczysz swoją drugą połówkę?

Jak spędzić Walentynki?https://i2.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2018/01/FNVZX5ISOW.jpg?fit=960%2C720https://i2.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2018/01/FNVZX5ISOW.jpg?resize=150%2C150EwaArtykułyatrakcje Stare Czarnowo,escape room,Góra Bukowiec,jezioro Będgoszcz,jezioro Binowskie,jezioro Glinna,laser tag,park trampolin,Puszcza Bukowa,Szczeciński Park Krajobrazowy,walentynki
Nie każdy lubi Walentynki - jednak naszym zdaniem warto je obchodzić. Są okazją do sprawienia przyjemności najbliższej osobie - czemu z niej nie skorzystać? I choć do dnia Świętego Walentego jeszcze dwa tygodnie - trzeba zacząć planować już dziś! Przedstawiamy trzy pomysły, którymi możesz się zainspirować. Zwiedzanie pięknych okolic Czy wiesz,...