Rusza czwarta edycja konkursu gminy Stare Czarnowo – Cała gmina w kwiatach. Na czym polega to wydarzenie?

Cała gmina w kwiatach

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych i najpiękniejszych rozwiązań w zakresie aranżacji otoczenia domowego. Każdy mieszkaniec gminy Stare Czarnowo może zgłosić do niego swój ogród, działkę, balkon taras, skwer czy nawet zewnętrzny parapet.

Komisja konkursowa będzie oceniać nie tylko ogólne wrażenie estetyczne, ale także oryginalność, harmonijność, dobór roślin oraz wykorzystane elementy małej architektury i inne obiekty dekoracyjne.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy Stare Czarnowo. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja 2019 roku. Sam konkurs trwa w dniach od 1 czerwca do 31 lipca 2019 roku. Wszyscy uczestnicy są w tym czasie zobowiązani do pielęgnowania zgłoszonej przez siebie nieruchomości. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Żelisławcu podczas Święta Plonów, 31 sierpnia 2019 roku.

Więcej informacji dotyczących konkursu można uzyskać u Referata Organizacyjnego, Spraw Obywatelskich, Promocji i Oświaty Urzędu Gminy Stare Czarnowo:

  • e-mail: dadamska@stareczarnowo.pl,
  • nr tel.: (91) 485 70 52,
  • fax: (91) 485 70 60.

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania się!

Cała gmina w kwiatachhttps://i0.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2019/05/Cała-gmina-w-kwiatach.jpg?fit=1024%2C683https://i0.wp.com/czarnowo.com.pl/wp-content/uploads/2019/05/Cała-gmina-w-kwiatach.jpg?resize=150%2C150EwaPiękne MiejscaWydarzeniacała gmina w kwiatach,gmina Stare Czarnowo,konkurs,piękne miejsca,wydarzenia
Rusza czwarta edycja konkursu gminy Stare Czarnowo - Cała gmina w kwiatach. Na czym polega to wydarzenie? Cała gmina w kwiatach Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych i najpiękniejszych rozwiązań w zakresie aranżacji otoczenia domowego. Każdy mieszkaniec gminy Stare Czarnowo może zgłosić do niego swój ogród, działkę, balkon taras, skwer czy nawet...